Lajme

 • "Viti i Ri kinez" Holiday Njoftim
  Ora Post: shkurt-01-2018

  Për shkak të "kineze Vitin e Ri" po vjen, kompania jonë është duke shkuar për të marrë një pushim të gjatë nga 10 shkurt 2018 deri më 4 mars 2018. Gjatë festës, ne do të ndalojë prodhimin tonë, por të departamentit të shitjes do të bëhet edhe online. Ne mund të pranojmë që të reja dhe do të caktoni atyre kur ne fund th ... Lexo më shumë »

 • Ora Post: Jan-12-2018

  Në përgjithësi, band shikojnë është bërë zakonisht prej lëkure krokodili, lëkurë peshkaqeni, lëkurë hardhucë, lëkurë struci apo cowhide. Pa marrë parasysh se cili lloj lëkure keni, bandat do të jetë duke u ngurtësoj me kalimin e kohës. Por në qoftë se ju paguani më shumë vëmendje për mirëmbajtjen e bandave, shërbimit të saj të jetës c ... Lexo më shumë »

 • Çfarë është shikojnë i papërshkueshëm nga uji?
  Ora Post: nëntor-18-2017

  Për sa i përket performancës papërshkueshëm nga uji të shikojnë, standarde ndërkombëtare ka dispozitë të qartë: të shikojnë që tregon i papërshkueshëm nga uji, standardi më të ulët është se duhet të mbajë të mos për të mbushur ujë në 20 metra thellësi të ujit. 30 metra mjet i papërshkueshëm nga uji të shikojnë duhet të mbajë jo për të mbushur ujë në 30 metra Dept ujë ... Lexo më shumë »

 • Celebration! zgjerimi fabrikë!
  Ora Post: Sep-10-2017

  As the factory’s scale is enlarging, Phenloxy Watch Co., Ltd relocated from the former location, ROOM 715 Shangmei Times Building, 4th Floor, No.38, Huimin 1st Road, Guanlan Town, Longhua District, Shenzhen on 15th, Sep, 2017. 1500 square meter, over one hundred employees, our scale is enla...Lexo më shumë »

WhatsApp Online Chat !
WhatsApp Online Chat !