pse na zgjodhet ne

Produkte Featured

  • fabrikë profesional shikojnë

Rreth kompanisë

PHENLOXY WATCH CO., LTD, një profesionist fabrikë OEM shikojnë themeluar në Shenzhen të Kinës në vitin 2009, fokusohet në prodhim çelik inox me cilësi të lartë shikon OEM dhe aliazh OEM shikon në kuarc qëndrueshme dhe lëvizjet mekanike. Për shkak të çmimeve të arsyeshme, me cilësi të mirë, të mirë pas shitjes shërbimi dhe komunikim të qetë, kemi bërë një furnizues kinez orë të cilat kanë qenë në marrëdhënie afatgjatë të biznesit me klientët nga Britania e Madhe, Australi, Kanada, Suedi, SHBA dhe vende të tjera në të gjithë botë. Mbi 1200 katror ndërtimin e fabrikës metra, ne prodhimin dhe kontrollin e shikon me cilësi të lartë nga puna e madhe nga shitjet profesionale, projektimin, prodhimin, departamentet QC.

shërbimi i shkëlqyer, shumë modele porosi dore shikojnë, çmim të arsyeshëm, cilësi të qëndrueshme, tregtia e sigurt, marrëdhënie të besueshme, komunikimit në kohë. Ne shpresojmë se mund të ndihmojë të gjithë konsumatorët të krijojë dhe të rriten të mirë të shikojnë markë e cilësisë në treg si ne kemi qenë duke bërë gjithmonë.

Burrat apo zonjat watches, kuarc ose watches automatike mekanike, sportive apo zhytjeje watches dhe kështu me radhë, të gjitha llojet e dizajnit të shikojnë janë duke pritur për ju. Një marrëdhënie të lumtur të biznesit fillon nga kontakti. Le të lidhur dhe për të krijuar një markë e njohur së bashku.

Produkte të reja

WhatsApp Online Chat !