OEM страна часовник жените ниски MOQ Јапонија movt нерѓосувачки челик случај назад види цени

Краток опис:

 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T, Pyapal
 • Минимална количина за нарачка: 500 парче / парчиња
 • Порт: Шенжен
 • Единица Цена: 7,63-14,28
 • детали за производот

  Тагови производ

  Видео

  движењеЈапонија 2035 / PC21 Кварц Movt
  случај материјал316L не'рѓосувачки челик случај / летајќи
  дијаметар големина32mm
  Рака на материјалотВистинска кожа
  Ширина на рака14mm
  Гледајте бирањеприлагодено
  Гледајте токачелични тока
  Гледајте на батеријатаОригинална батерија Sony
  casebackНерѓосувачки челик Назад
  Гледајте стаклоКисела / сафир стакло
  Водоотпорен3ATM
  Позиција на логотоБирање, Backcase, тока, круна
  Leadtime примерок5 дена за акциите на модели; 30 дена за Персонализација на модели
  производство Време55-60 дена
  MOQ500pcs

  Јапонија movt часовник 2035, обичај печатени часовници

  името на брендот дами рачни часовници, рачен часовник за жените

  жени кожа часовник, 3atm вода од нерѓосувачки челик часовник

  miyota 2035 движење часовници, ниска цена рачен часовник

  мода дама види, дами фенси часовници

  miyota часовник, топ 10 жени часовници

  класичен кварцен часовник, miyota движења часовник

  Јапонија miyota движење кварцни часовници, 2035 движење часовник

  12312_0112312_0312312_02


 • Претходно:
 • Следно:

 • WhatsApp Online Chat !