Зошто Изберете нас

Избрана Производи

  • професионална часовник фабрика

за компанијата

PHENLOXY WATCH CO., LTD, професионален OEM часовник фабрика основана во Шенжен, Кина во 2009 година, се фокусира на производство на високо квалитетни нерѓосувачки челик OEM часовници и алуминиумски OEM гледа во стабилна кварц и механички движења. Поради разумни цени, убав квалитет, добра по продажбата на услуги и непречена комуникација, ние стануваме кинески снабдувач види кои биле во долгорочни деловни односи со клиенти од Велика Британија, Австралија, Канада, Шведска, САД и други земји низ целиот светот. Над 1200 квадратни метри фабричка зграда, ние произведуваме и контрола на високо квалитетни часовници со напорна работа од професионални продажба, проектирање, производство, КК одделенија.

Одлична услуга, многу сопствени модели рачен часовник, разумна цена, стабилен квалитет, безбедна трговија, сигурен врска, навремена комуникација. Се надеваме дека ќе можеме да им помогне на сите клиенти се воспостави и да се зголеми со добар квалитет бренд часовници на пазарот како сме го правеле и секогаш.

Мажи и дами часовници, кварц или автоматски механички часовници, спортски или нуркање часовници и така натаму, сите тип на часовник дизајн се чека за вас. А среќен деловни односи започнува од контакт. Дозволете ни да се поврзете и да се создаде познатиот бренд заедно.

Нови Продукти

WhatsApp Online Chat !